USŁUGI

ŚWIADCZYMY USŁUGI NA NAJWYŻSZYM POZIOMIE

Wykorzystując najnowsze technologie oraz nowoczesne narzędzia i specjalistyczne maszyny do obróbki i uszlachetnienia drewna, oferujemy następujące usługi

Suszenie komorowe

Posiadamy nowoczesną, wydajną, sterowaną automatycznie suszarnię do drewna iglastego i liściastego o załadunku 60 m3 i dużej mocy przerobowej.

Impregnacja

Dokonujemy impregnacji wyrobów w celu ich konserwacji i zabezpieczenia przed niszczącym działaniem czynników zewnętrznych oraz nadania im określonych własności użytkowych.

Lakierowanie

Dysponujemy dwiema nowoczesnymi komorami lakierniczymi. W naszym zakładzie pomalujecie Państwo różne gatunki drewna, płyty drewnopochodne oraz laminaty według pełnej gamy barw i odcieni. W przypadku niemożności dobrania koloru ze standardowej palety barw, jesteśmy w stanie dopasować kolor do wzoru dostarczonego przez klienta.

Frezowanie CNC

Oferujemy frezowanie 3osiowe i 5osiowe (poziome i pionowe) elementów. Dzięki wykorzystaniu profesjonalnego oprogramowania CAD/CAM oraz frezarek CNC możemy wykonywać nietypowe elementy o skomplikowanych kształtach.

Formatowanie

W automatycznie sterowanym procesie produkcyjnym wykorzystujemy nowoczesne maszyny CNC. Przetwarzamy drewno, płyty drewnopochodne różnego rodzaju w tym: MDF, HDF, OSB, płyty wiórowe oraz sklejki.

Modelowanie 3D

Stosując oprogramowanie CAD/CAM możemy wykonać projektowanie modelowe oraz wizualizację elementu, który planowany jest do wdrożenia czy produkcji. Przy zastosowaniu nowoczesnych technologii skracamy drogę od pomysłu do gotowego produktu, eliminując niektóre etapy produkcji w celu zminimalizowania czasu i obniżenia kosztów związanych z wprowadzeniem modyfikacji lub zupełnie nowych wyrobów.

Klejenie

Dysponujemy prasami hydraulicznymi i pneumatycznymi, które pozwalają na właściwe sklejenie poszczególnych elementów. Posiadamy wykwalifikowany personel oraz zapewniamy warunki procesu klejenia zgodnie z normą DIN 6107.

Szlifowanie

Oferujemy obróbkę wykończeniową powierzchni za pomocą narzędzi ściernych w wyniku której uzyskujemy duże dokładności wymiarowe i kształtowe oraz małą chropowatość. Szlifowanie możemy wykonywać na otworach, wałkach i płaszczyznach. Dysponujemy odpowiednimi urządzeniami, za pomocą których przecinamy włókna drewna bez wciskania ich w produkt, pozwalając tym samym na osiągnięcie w procesie szlifowania idealnej powierzchni o wymaganym wykończeniu.

Podstawowa obróbka

Firma posiada kilkadziesiąt maszyn służących do wstępnej obróbki drewna, takich jak: strugarki, strugarki czterostronne, pilarki, frezarki, grubiarki itp

Tapicerowanie

Oferujemy wyścielanie i obijanie tkaniną, skórą lub innym materiałem mebli.

Created and development by IDMA. © 2024 All rights reserved Drewtur Sp. z o.o. Polityka prywatności

TOP