O NAS

Firma Drewtur Sp. z o.o. jest wyspecjalizowanym przedsiębiorstwem zajmującym się obróbką i uszlachetnieniem elementów z drewna i materiałów drewnopochodnych.

0

LATA DOŚWIADCZENIA

0

MASZYN CNC

80

PRACOWNIKÓW

0

TYS M2 POWIERZCHNI

0

MLN€ OBROTÓW

OTO MY !

Fundamentem działania naszej firmy jest wysoka i stabilna jakość wyrobu oraz elastyczność w działaniu. Dlatego, należycie dbamy o to, aby każdy Klient, który nam zaufał, czuł się w pełni usatysfakcjonowany współpracą z nami.

SZEROKI ZAKRES DZIAŁANIA

Jedną z głównych gałęzi naszej działalności jest produkcja elementów wykorzystywanych do produkcji pojazdów samochodowych i kolejowych.

PRODUKCJA MEBLI

Zajmujemy się również produkcją gotowych mebli oraz komponentów takich jak: meble pokojowe, stelaże do mebli wypoczynkowych.

KLIENT JEST NAJWAŻNIEJSZY

Nasza produkcja dostosowana jest do indywidualnych potrzeb Klientów. Usługi wykonujemy na podstawie dokumentacji dostarczonej przez Klienta.

PARK MASZYN

Bogate zaplecze maszynowe oraz duże moce produkcyjne pozwalają na szybką i terminową realizację zleceń. Wszystkie te elementy pozwalają na realizację celu strategicznego przedsiębiorstwa, jakim jest zapewnienie wymaganej jakości wyrobów spełniających oczekiwania klienta.

CECHUJE NAS

  • terminowość i szybkość realizacji zamówień
  • profesjonalizm i dbałość o szczegóły
  • wysoka jakość i powtarzalność produkowanych wyrobów
  • wykwalifikowany personel
  • szeroka gama oferowanych usług
  • otwartość na nowe propozycje współpracy

Created and development by IDMA. © 2024 All rights reserved Drewtur Sp. z o.o. Polityka prywatności

TOP