Drewtur Sp. z o.o

Słodków 61
62-700 Słodków
NIP 6681956575
REGON 301615823
KRS 0000929426

ZAPRASZAMY DO KONTAKTU

ZARZĄD

Michał Greber
Prezes zarządu




Ludwik Greber
Wiceprezes zarządu




Robert Greber
Członek zarządu

T: +48 (0) 63 280 37 98
M: +48 510 262 589
e-mail: robert@drewtur.turek.pl

Paweł Walaszczyk
Członek zarządu

T: +48 (0) 63 280 37 95
M: +48 510 262 592
e-mail: pawel@drewtur.turek.pl

SEKRETARIAT

Agnieszka Olszak
Sekretariat

T: +48 (0) 63 280 37 90

e-mail: agnieszka.olszak@drewtur.turek.pl

DZIAŁ HANDLOWY

Joanna Bekalarek
Kierownik ds. obsługi projektów - automotive i kolejnictwo

T: +48 63 280 37 92
M: +48 782 316 210
e-mail: joanna.bekalarek@drewtur.turek.pl

Nikola Mastalerz
Specjalista ds. obsługi klienta - automotive i kolejnictwo


M: +48 605 079 261
e-mail: nikola@drewtur.turek.pl

Julita Rygiert
Specjalista ds. obsługi klienta - automotive i kolejnictwo


M: +48 730 930 992
e-mail: julita.rygiert@drewtur.turek.pl

Agnieszka Wojtyra-Kowalska
Kierownik ds. obsługi projektów meblowych


M: +48 601 052 179
e-mail: agnieszka@drewtur.turek.pl

Anna Prusinowska
Specjalista ds. obsługi klienta - projekty meblowe


M: +48 538 623 008
e-mail: anna.prusinowska@drewtur.turek.pl

DZIAŁ ZAKUPÓW

Konrad Jaworski
Specjalista ds. zakupów inwestycyjnych

T: +48 (0) 63 280 37 96
M: +48 695 375 005
e-mail: konrad@drewtur.turek.pl

Beata Szymańska-Kokorzycka
Lider zakupów


M: +48 534 432 594
e-mail: beata.szymanska-kokorzycka@drewtur.turek.pl

Magdalena Kwiatkowska
Lider zakupów


M: +48 667 949 292
e-mail: magdalena.kwiatkowska@drewtur.turek.pl

Milena Herbich
Specjalista ds. zakupów


M: +48 532 692 364
e-mail: milena.herbich@drewtur.turek.pl

DZIAŁ PRODUKCJI - AUTOMOTIVE I KOLEJNICTWO

Robert Greber
Kierownik produkcji

T: +48 (0) 63 280 37 98
M: +48 510 262 589
e-mail: robert@drewtur.turek.pl

Janusz Łużniak
Specjalista ds. klejenia



e-mail: janusz@drewtur.turek.pl

Kamil Tyczina
Technolog



e-mail: kamil@drewtur.turek.pl

Marcin Świerczewski
Technolog



e-mail: marcin@drewtur.turek.pl

Monika Kubacka
Biuro


M: +48 697 785 898
e-mail: monika@drewtur.turek.pl

Anna Czekała
Biuro


M: +48 697 793 023
e-mail: anna@drewtur.turek.pl

DZIAŁ PRODUKCJI - WYROBY MEBLOWE

Paweł Walaszczyk
Kierownik produkcji

T: +48 (0) 63 280 37 95
M: +48 510 262 592
e-mail: pawel@drewtur.turek.pl

Damian Dobras
Kierownik lakierni


M: +48 532 668 873
e-mail: damian.dobras@drewtur.turek.pl

Dominik Szulc
Technolog



e-mail: dominik@drewtur.turek.pl

Marta Pawlic
Technolog



e-mail: marta.pawlic@drewtur.turek.pl

Dawid Kowalczyk
Koordynator - projekty meblowe


M: +48 532 395 477
e-mail: dawid.kowalczyk@drewtur.turek.pl

MAGAZYN

Piotr Kępa
Kierownik magazynów


M: +48 669 669 024
e-mail: piotr@drewtur.turek.pl

Natalia Walczak
Specjalista ds. gospodarki magazynowej - wysyłka towaru


M: +48 538 501 120
e-mail: natalia@drewtur.turek.pl

Klaudia Dawicka
Specjalista ds. gospodarki magazynowej - wysyłka towaru


M: +48 538 502 701
e-mail: klaudia.dawicka@drewtur.turek.pl

Barbara Seidel
Specjalista ds. gospodarki magazynowej - przyjęcie towaru


M: +48 532 341 412
e-mail: barbara@drewtur.turek.pl

Kamilla Kasierska
Specjalista ds. gospodarki magazynowej - przyjęcie towaru


M: +48 538 504 505
e-mail: kamilla@drewtur.turek.pl

Katarzyna Czekała
Specjalista ds. gospodarki magazynowej - przyjęcie towaru



e-mail: katarzyna.czekala@drewtur.turek.pl

TRANSPORT I LOGISTYKA

Ewelina Stolarek
Transport i logistyka


M: +48 695 376 804
e-mail: ewelina@drewtur.turek.pl

Iwona Krucka-Rachwalska
Transport i logistyka


M: +48 882 797 819
e-mail: iwona@drewtur.turek.pl

KSIĘGOWOŚĆ

Arkadiusz Szeląg
Dyrektor finansowy



e-mail: ksiegowosc@drewtur.turek.pl

Damian Kubik
Główny księgowy



e-mail: ksiegowosc@drewtur.turek.pl

Mariola Kurzawińska
Specjalista ds. księgowych


M: +48 601 084 163
e-mail: mariola@drewtur.turek.pl

Aleksandra Budziak-Końciak
Specjalista ds. księgowych


M: +48 532 437 126
e-mail: aleksandra.budziak@drewtur.turek.pl

KONTROLA JAKOŚCI

Katarzyna Płuciennik
Specjalista ds. zapewnienia jakości

T: +48 (0) 63 280 37 99
M: +48 695 375 404
e-mail: katarzyna@drewtur.turek.pl

Marcin Papierkowski
Specjalista ds. zapewnienia jakości


M: +48 723 240 660
e-mail: marcinp@drewtur.turek.pl

KADRY

Aldona Kurzawa - Jaśkiewicz
Dział kadr


M: +48 695 375 909
e-mail: aldona@drewtur.turek.pl

Created and development by IDMA. © 2020 All rights reserved DREWTUR L.T.M. Greber. Polityka prywatności

FORMULARZ KONTAKTOWY

Skontaktuj się z nami, wyjaśnimy wszelkie wątpliwości.

TOP