DREWTUR L.T.M. Greber Spółka Jawna

Słodków 61
62-700 Turek
NIP 668-195-65-75
REGON 301615823
KRS 0000372292

ZAPRASZAMY DO KONTAKTU

Ludwik Bogdan Greber
Współwłaściciel

T: +48 (0) 63 280 37 93


Michał Greber
Współwłaściciel

T: +48 (0) 63 280 37 94
e-mail: michal@drewtur.turek.pl

Robert Greber
Kierownik produkcji / Technolog

T: +48 (0) 63 280 37 98
M: +48 510 262 589
e-mail: robert@drewtur.turek.pl

Paweł Walaszczyk
Kierownik produkcji

T: +48 (0) 63 280 37 95
M: +48 510 262 592
e-mail: pawel@drewtur.turek.pl

Agata Wawrzyniak
Kierownik ds. obsługi projektów

T: +48 (0) 63 280 37 92
M: +48 782 316 210
e-mail: agata@drewtur.turek.pl

Agnieszka Wojtyra - Kowalska
Obsługa projektów meblowych

T: +48 (0) 63 280 37 90
M: +48 601 052 179
e-mail: agnieszka@drewtur.turek.pl

Dawid Kurzawiński
Obsługa klienta

T: +48 (0) 63 280 37 90
M: +48 (0) 601 290 722
e-mail: dawid@drewtur.turek.pl

Małgorzata Laskowska
Obsługa klienta

T: +48 (0) 63 280 37 90
M: +48 697 375 404
e-mail: malgorzata@drewtur.turek.pl

Mariola Żeleśkiewicz
Dział Księgowy

T: +48 (0) 63 280 37 90
M: +48 601 084 163
e-mail: mariola@drewtur.turek.pl

Aldona Kurzawa - Jaśkiewicz
Dział kadr

T: +48 (0) 63 280 37 90
M: +48 695 375 909
e-mail: aldona@drewtur.turek.pl

Katarzyna Płuciennik
Specjalista ds. jakości

T: +48 (0) 63 280 37 99
M: +48 695 375 404
e-mail: katarzyna@drewtur.turek.pl

Agnieszka Olszak
Sekretariat

T: +48 (0) 63 280 37 90
e-mail: agnieszkaolszak@drewtur.turek.pl

Konrad Jaworski
Specjalista ds. zakupów

T: +48 (0) 63 280 37 96
M: +48 695 375 005
e-mail: konrad@drewtur.turek.pl

Monika Kubacka
Biuro Nowa Hala

T: +48 (0) 63 280 37 90
M: +48 697 785 898
e-mail: monika@drewtur.turek.pl

Ewelina Fret
Logistyka

M: +48 695 376 804
e-mail: ewelina@drewtur.turek.pl

Barbara Seidel
Magazyn Meble

M: +48 605 079 261
e-mail: barbara@drewtur.turek.pl

Kamila Kasierska
Magazyn Nowa Hala


e-mail: kamilla@drewtur.turek.pl

Piotr Kępa
Magazyn

M: +48 669 669 024
e-mail: piotr@drewtur.turek.pl

Created and development by IDMA. © 2018 All rights reserved DREWTUR L.T.M. Greber. Polityka prywatności

FORMULARZ KONTAKTOWY

Skontaktuj się z nami, wyjaśnimy wszelkie wątpliwości.

TOP